« Veljača 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
ŠKOLSKA GODINA 2023./2024.
Odluka o korištenju drugih obrazovnih materijala
Drugi obrazovni materijali - RAZREDNA NASTAVA
Drugi obrazovni materijali - PREDMETNA NASTAVA
KALENDAR RADA
šk. god. 2023./2024.
😀 NATJECANJA (UDRUGE/DRUŠTVA) 2023./24.
U organizaciji Hrvatskog astronautičkog i raketarskog saveza
RAKETNO MODELARSTVO državna razina mentor Jozo Nejašmić
kategorija raketa s padobranom NIKOLA ARAČIĆ (6.c) 9. mjesto
kategorija raketa s trakom ROKO ŠKARICA (6.c) 10.mjesto
😀 NATJECANJA (UDRUGE/DRUŠTVA)_2022./23.
Croatian Makers liga u organizaciji Instituta za razvoj i inovativnost mladih (IRIM).
ROBOTIKA_regionalno (1.mjesto)
(mentori Julija Tomasović i Branko Ćatipović)
KATEGORIJA 1.-4. razredi
FILIP SRDANOVIĆ, TOMA ŠKOBALJ, GLORIA RABOTEG, EMA ČAGALJ, MARKO VUKUŠIĆ, BOŽANA ETEROVIĆ
državno
FILIP SRDANOVIĆ, TOMA ŠKOBALJ, GLORIA RABOTEG, EMA ČAGALJ, MARKO VUKUŠIĆ, BOŽANA ETEROVIĆ
Međunarodno online natjecanje iz informatike u organizaciji udruge Suradnici u učenju.
DABAR (10% najboljih učenika u Republici Hrvatskoj)
KATEGORIJA MikroDabar (1. i 2.razredi)
(mentorica Julija Tomasović)
LEA LETICA, NIKOLA VUKASOVIĆ, VID TAFRA, IVANO BAUČIĆ
(mentorica Anđela Bašić)
PETAR PEŠIĆ, ŠIMUN BIUK, GLORIJA JURČEVIĆ, SARA ZELJKO
KATEGORIJA MiliDabar (3. i 4. razredi)
(mentor Ivan Baučić)
DOMINIK LEDINA
KATEGORIJA KiloDabar (5. i 6. razredi)
(mentorica Zdenka Vukasović)
ROKO JERČIĆ, LUKA KOVAČIĆ, RINA KNEZOVIĆ, BEPO STANIĆ
KATEGORIJA MegaDabar (7. i 8. razredi)
(mentorica Zdenka Vukasović)
MAX BARBARIĆ, SARA BILIĆ, MARIO ĆOSIĆ
PŠ KUČIĆE
(mentorica Antonija Plepel)
JELENA VUKASOVIĆ, NIKOLA TOMASOVIĆ, TONI TOPIĆ
Međunarodno natjecanje iz matematike u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva.
KLOKAN (10% najboljih učenika u Republici Hrvatskoj)
KATEGORIJA "Pčelice"
LUCIJA ŠOŠIĆ (mentorica Jesena Nejašmić)
GRACIJA FISTANIĆ (mentorica Dinka Lendić)
KATEGORIJA "Leptirići"
IVAN KUZMANIĆ (mentorica Simona Jurjević)
BARTUL MARUŠIĆ (mentorica Ružica Jerončić)
KATEGORIJA "Ecolier"
FANI KOVAČIĆ (mentorica Gordana Jerić)
LUKA GENERALIĆ (mentorica Neda Brzović)
RINA KNEZOVIĆ, LUKA RAFANELLI, NIKOLA ARAČIĆ, ROKO JERČIĆ (mentorica Ana Tadić)
FRANE PEŠIĆ (mentorica Ana Banović)
KATEGORIJA "Benjamin"
SARA BILIĆ, NIKOLA TOMASOVIĆ (mentorica Lucijana Ivelja)
MARIJA JERČIĆ (mentorica Ana Banović)
LUKA KOVAČIĆ (mentorica Ana Tadić)
Ekipno matematičko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola u organizaciji društva MAT i MATika.
MAT liga
2. razredi
LUCIJA ŠOŠIĆ, ŠIMUN BIUK (mentorica Jesena Nejašmić)
3. razredi
BARTUL MARUŠIĆ, DOMINIK PERIĆ (mentorica Ružica Jerončić)
4. razredi
JOSIP ČATIPOVIĆ, ANTE ŠKARICA (mentorica Đeni Žuljević)
5. razredi
NIKOLA ARAČIĆ, LUKA RAFANELLI (mentorica Ana Tadić)
6. razredi
LUKA KOVAČIĆ, MARTA TOMASOVIĆ (mentorica Ana Tadić)
7. razredi
SARA BILIĆ, LUCIJA KOVAČIĆ (mentorice Lucijana Ivelja, Neda Brzović)
8. razredi
NIKŠA ŠIMIĆ, KRISTO ORA (mentorica Ivana Pezo)
Natjecanje iz engleskog jezika u organizaciji Global HIPPO Association.
HIPPO OLYMPIAD
(izravan plasman na svjetsko finale)
FRIDA ZOLOTA, 5.d (mentorica Kamenka Klarić)