« Veljača 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
ŠKOLSKA GODINA 2023./2024.
Odluka o korištenju drugih obrazovnih materijala
Drugi obrazovni materijali - RAZREDNA NASTAVA
Drugi obrazovni materijali - PREDMETNA NASTAVA
KALENDAR RADA
šk. god. 2023./2024.
RAZREDNA NASTAVA
- izvannastavne aktivnosti -
NAZIV AKTIVNOSTI ILI GRUPE |
UČITELJ |
Recitatori |
Neda Pavlić |
Dramsko recitatorska |
Sanja Beović |
Slikovno zavičajna abeceda |
Anita Babaić |
Mali pjevački zbor |
Đeni Žuljević |
Slikovno zavičajna abeceda |
Ivanka Pejković |
Informatika |
Martina Milina |
Mali prirodnjaci |
Katja Škarpona |
Likovna grupa |
Marija Galić |
Sportska grupa |
Ružica Jerončić |
Recitatori |
Marija Škarica |
Likovna grupa |
Beba Kovačić |
Održivi razvoj – eko projekt |
Ankica Utrobičić |
Održivi razvoj – eko projekt |
Marina Fistanić |
Svijet matematike |
Ivana Raljević |
Sport |
Vidosava Pivčević |
Dramsko recitatorska |
Željana Kovačić |
Ritmika |
Marija Šarac |
Istražujemo – eko projekt |
Marija Letica |
Matematika i mi |
Anita Vukasović |
Život Poljica u skladu s prirodom |
Gordana Jerić |
Život Poljica u skladu s prirodom |
Anita Mimica |
Biljni i životinjski svijet Omiškog priobalja |
Marija Raboteg |
Biljni i životinjski svijet Omiškog zaleđa |
Ružica Balić |
RAZREDNA NASTAVA
- dopunska nastava -
NAZIV PROGRAMA |
RAZRED |
UČITELJ |
Matematika |
1.a |
Neda Pavlić |
Hrvatski jezik |
1.b |
Sanja Beović |
Hrvatski jezik |
1.c |
Anita Babaić |
Hrvatski jezik |
1.d |
Đeni Žuljević |
Matematika |
1.e |
Ivanka Pejković |
Matematika |
2.a |
Katja Škarpona |
Hrvatski jezik |
2.b |
Marija Galić |
Hrvatski jezik |
2.c |
Ružica Jerončić |
Matematika |
2.d |
Marija Škarica |
Hrvatski jezik |
1.-2.k |
Beba Kovačić |
Hrvatski jezik |
3.a |
Ankica Utrobičić |
Matematika |
3.b |
Marina Fistanić |
Matematika |
3.c |
Ivana Raljević |
Matematika |
3.d |
Vidosava Pivčević |
Hrvatski jezik |
3.e |
Željana Kovačić |
Matematika |
3.k |
Marija Šarac |
Hrvatski jezik |
4.a |
Marija Letica |
Matematika |
4.b |
Anita Vukasović |
Matematika |
4.c |
Gordana Jerić |
Matematika |
4.d |
Anita Mimica |
Matematika |
4.e |
Marija Raboteg |
Hrvatski jezik |
4.k |
Ružica Balić |
RAZREDNA NASTAVA
- dodatna nastava -
PREDMET |
RAZRED |
VODITELJ |
Matematika |
1.a |
Neda Pavlić |
Hrvatski jezik |
1.b |
Sanja Beović |
Matematika |
1.c |
Anita Babaić |
Matematika |
1.d |
Đeni Žuljević |
Matematika |
1.e |
Ivanka Pejković |
Matematika |
2.a |
Katja Škarpona |
Hrvatski jezik |
2.b |
Marija Galić |
Hrvatski jezik |
2.c |
Ružica Jerončić |
Matematika |
2.d |
Marija Škarica |
Hrvatski jezik |
1.-2.k |
Beba Kovačić |
Hrvatski jezik
|
3.a,b |
Ankica Utrobičić |
Matematika |
3.a,b |
Marina Fistanić |
Matematika |
3.c |
Ivana Raljević |
Matematika |
3.d |
Vidosava Pivčević |
Matematika |
3.e |
Željana Kovačić |
Matematika |
3.k |
Marija Šarac |
Matematika |
4.a |
Marija Letica |
Matematika |
4.b |
Anita Vukasović |
Matematika |
4.c |
Gordana Jerić |
Matematika |
4.d |
Anita Mimica |
Mtematika |
4.k |
Ružica Balić |
Matematika |
1-4.s |
Martina Milina |
PREDMETNA NASTAVA
- izvannastavne aktivnosti -
AKTIVNOST |
VODITELJ |
Scenska i filmska umjetnost |
Maja Čurlin |
Novinarska grupa |
Danijela Crnković |
Recitatorska grupa |
Ružica Popovac |
Dječiji teatar Harlekin |
Petar Buljević |
Crveni križ |
Helanda Čović |
Mladi filatelisti Omiša |
Romeo Jerčić |
Turistička kultura – sekcija UZ |
Nenad Brzović |
Keramičko-kiparska sekcija UZ |
Ivka Žilić |
Slikarsko – grafička sekcija UZ |
Aleksandra Radunić |
Cvijećarsko-ekološka sekcija UZ |
Ivana Zemunik |
Vrtlarsko-cvijećarska sekcija UZ |
Marita Maleš |
Globe program |
Tamara Banović |
Klapa Bepo |
Marija Didović |
Orkestar Žižula |
Mijo Stanić |
Pjevački zbor Omiš |
Marija Didović |
Pjevački zbor Kučiće |
Mijo Stanić |
Suradnja s Duisburgom |
Merien Trogrlić |
Prevoditelji |
Nina Jakovčić |
Uredništvo školskog lista Petice |
Jagoda Čudić |
Slovački jezik i kultura |
Marta Simunić |
Prevoditelji |
Ivana Tafra |
WEB stranica škole |
Branko Čatipović |
Vjeronaučna olimpijada |
Ružica Matijević |
Biblijsko-lit.čitanja |
Kate Mrčelić |
Crkveni dječji zbor |
č.s.M.Midenjak |
Eko kviz |
Sanja Pešić |
Vršnjačka pomoć |
Dijana Sovulj |
Karitativno djelo |
Aantun Budimir |
Planinari |
Sstjepan Kuvačić |
Mažoretkinje |
Tončica Mratović |
Nogomet ŠŠK |
Vibor Kos |
PREDMETNA NASTAVA
- dopunska nastava -
PREDMET |
VODITELJ |
Hrvatski jezik |
Nada Beović |
Hrvatski jezik |
Maja Ćurlin |
Hrvatski jezik |
Ante Bajić |
Matematika |
Ivana Pezo |
Zemljopis |
Iva Radeljić |
PREDMETNA NASTAVA
- dodatna nastava -
PREDMET |
VODITELJ |
Matematika |
Milivoj Raljević |
Matematika |
Božena Đurđević |
Matematika |
Božena Kovačić |
Matematika |
Ivana Pezo |
Hrvatski jezik |
Danijela Crnković |
Hrvatski jezik |
Maja Čurlin |
Engleski jezik |
Kamenka Klarić |
Povijest |
Nenad Brzović |
Geografija |
Helanda Čović |
Povijest |
Romeo Jerčić |
Geografija |
Iva Radeljić |
Fizika |
Veljko Ora |
Kemija |
Branka Bečić |
Kemija |
Tamara Banović |
Kemija |
Marita Maleš |
Biologija |
Marita Maleš |
Biologija |
Ivana Zemunik |